Mijn HomeDeco

Log in als bestaande gebruiker of Meld je aan als nieuwe gebruiker
Bijna Zomer! Vandaag 10% EXTRA KORTING op bijna iedere bestelling! Gebruik de code: Zomer10

Singles Day - korting

geschreven door Rosa
Singles Day - korting

Yay! Het is vandaag Singles Day. Een dag die tegenwoordig vooral bekend staat om het shoppen met leuke kortingen. Maar, weet je toevallig waar Singles Day ooit mee is begonnen?

De dag is in de jaren '90 bedacht door vier vrijgezellen mannen in Nederland. Door de regel in China dat stellen maar één kind mogen hebben, is er een overschot aan vrijgezelle mannen. Hierdoor hadden zij Single Day in het leven geroepen. Het is bedacht als een tegenreactie op Valentijnsdag.

Sinds een paar jaar staat de dag ook bekend om de traktaties, traktaties voor jezelf om precies te zijn. Vandaar de leuke kortingen! Vind jij het ook tijd om jezelf te trakteren? Single of niet? Kijk dan snel verder voor de leuke kortingen die wij op geselecteerde producten geven.

 
 
 

Colorcrush: Oranje

geschreven door Giolina
Colorcrush: Oranje

Het WK-gevoel begint al een beetje te kriebelen en wij krijgen spontaan zin in de kleur oranje! 🧡 Niet de makkelijkste kleur, maar met een paar accenten geef je je interieur direct een vrolijke boost. Durf jij oranje aan in je interieur? ✨

meer...